Nasze fabryki

Fabryka Remontów – to projekt, którego celem jest zmiana komfortu życia poprzez remont łazienek, kuchni czy innego pomieszczenia. Mogłoby się wydawać, że są one czymś nie tylko niezbędnym, ale wręcz oczywistym. Niestety, dla wielu polskich rodzin łazienka lub wyposażona w najpotrzebniejsze sprzęty kuchnia jest „towarem luksusowym” – marzeniem trudnym do zrealizowania. Podobnie ciepła, bieżąca woda, sprawna kanalizacja i prysznic – z pozoru niewiele, ale to podstawa, bez której i tak trudny świat młodego człowieka staje się jeszcze trudniejszy…

Fabryka Rozwoju Osobistego – szkoła przygotowuje do zdobycia zawodu, my chcemy pokazywać jak spełniać marzenia w różnych dziedzinach życia. Jak uwierzyć, że dzięki wytrwałości i uporowi każdy może osiągać sukcesy.

Fabryka Wspierania Talentów – to kolejny, jakże ważny filar Fundacji, którego celem jest umożliwienie spełniania marzeń dzieciom i młodzieży, których indywidualne talenty oraz wyjątkowe predyspozycje (sportowe czy artystyczne) nie mają możliwości rozwoju.

Materiał promocyjny został sfinansowany ze środków finansowych pochodzących z 1% podatku dochodowego od osób fizycznych. Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu PITax.pl dla OPP.
Wszelkie prawa zastrzeżone Fabryki Marzeń 2015