Pomagaj

Pomagaj

Skoro znalazłeś się w tym miejscu to znaczy, że przejmujesz się losem innych, ale jeszcze nie zawsze wiesz, kogo chcesz wspierać i jak to zrobić.

Nasza fundacja ma w tym doświadczenie i chętnie podejmie z Tobą współpracę.

Możesz pomagać na różne sposoby: np. malując ściany, wymieniając hydraulikę, poprawiając instalację elektryczną, układając płytki w łazience lub deski w pokojach. Posiadając zmysł artystyczny podpowiesz jak tanim kosztem urządzić mieszkanie. Dzieciom możesz pomóc w rozwijaniu ich zainteresowań.

Napisz do nas. Dla dobra innych wykorzystamy Twoją deklarację, ustalimy razem jakie działania możemy podjąć. Dołącz do naszego grona, grona ludzi dobrej woli i otwartych serc, czekamy na Ciebie! Wspieranie innych daje olbrzymią satysfakcję.

ZOSTAŃ "PARTNEREM FUNDACJI FABRYKI MARZEŃ"!

Tytuł „Partner Fundacji Fabryki Marzeń” może być przyznany osobom fizycznym, osobom prawnym, instytucjom lub organizacjom, które w sposób stały, aktywny i hojny uczestniczą w prowadzonych przez Fundację działaniach w zakresie wspierania osób potrzebujących.

Regulamin przyznawania tytyłu "Partner Fundacji Fabryki Marzeń" do wglądu poniżej w załączonym pliku.

Jeżeli masz życzenie i taką możliwość - możesz przekazać na nasze konto pieniądze, które wykorzystamy wspierając naszych podopiecznych.

Nasze konto:

Fundacja "Fabryki Marzeń"

Al. Solidarności 36, 25-323 Kielce

93 1240 1037 1111 0010 6487 2866

Bank Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna

 

WAŻNE!

Od podstawy opodatkowania można odliczyć darowizny w kwocie nie wyższej niż 6% (dla osób fizycznych) i 10% (dla osób prawnych) uzyskanego dochodu.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi darowizn dostępnymi w poradniku NGO.

 

Więcej o naszej działalności przeczytasz w załączonej prezentacji.

Regulamin przyznawania tytyłu "Partner Fundacji Fabryki Marzeń" do wglądu poniżej w załączonym pliku.

Zapraszamy!

Napisz do nas


Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, informujemy, iż administratorem dobrowolnie udostępnionych przez Panią/Pana danych osobowych jest Fundacja „Fabryki Marzeń” z siedzibą w Kielcach (25-323) przy al. Solidarności 36. Dane będą przetwarzane w celach związanych z przygotowaniem i udzieleniem odpowiedzi na zadane przez Panią/Pana pytanie. Informujemy, iż Pani/Pana dane mogą zostać udostępnione wyłącznie na rzecz podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
Wszelkie prawa zastrzeżone Fabryki Marzeń 2015