O nas - Nasi Ambasadorzy

Nasi Ambasadorzy

 Ambasadorami naszej Fundacji są osoby, które cenimy i szanujemy za ich dokonania oraz podziwiamy za charakter. Właśnie z tego powodu stanowią wzór do naśladowania. To wsparcie wiele znaczy dla dobra tych, którym pomogliśmy, pomagamy i będziemy pomagać.


Rafał Sonik

Przedsiębiorca, sportowiec, filantrop

Prezes Gemini Holding. Pierwszy Polak, który wygrał legendarny Rajd Dakar, pięciokrotny zdobywca Pucharu Świata. Związany ze Stowarzyszeniem Siemacha, któremu nie tylko pomaga finansowo, ale także organizuje zajęcia dla wychowanków. Wspiera i przeprowadza wiele innych inicjatyw charytatywnych, m.in. akcję Czyste Tatry.

Zaproszony do grona naszych ambasadorów jako człowiek pokazujący, że warto czynić dobro oraz udawadniający, że trzeba sobie wyznaczać cele i konsekwentnie je realizować. I wówczas osiąga się sukcesy.

Karol Bielecki

Reprezentant Polski w piłce ręcznej

Dwukrotny uczestnik igrzysk olimpijskich, wicemistrz świata z 2007 roku, brązowy medalista Mistrzostw Świata 2009 i 2015. Reprezentuje  barwy Vive Tauron Kielce. Z tym klubem wielokrotnie wywalczył mistrzostwo i Puchar Polski, a w 2016 roku zdobył złoty medal Ligi Mistrzów. W 2016 roku chorąży reprezentacji Polski podczas Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janerio. Król strzelców tej olimpiady.

Zaproszony do grona naszych ambasadorów jako wzór dla młodzieży, nie tylko sportowej. Mimo utraty jednego oka od 2010 roku pokazuje, że hart ducha, nieustępliwość i determinacja pozwalają zdobywać sukcesy na najwyższym poziomie.

Materiał promocyjny został sfinansowany ze środków finansowych pochodzących z 1% podatku dochodowego od osób fizycznych. Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu PITax.pl dla OPP.
Wszelkie prawa zastrzeżone Fabryki Marzeń 2015