Fabryka Rozwoju Osobistego

Fabryka Rozwoju Osobistego

W tej części naszej Fabryki skupiamy się nie tyle na budowaniu czy produkowaniu, a raczej uszlachetnianiu – wspaniałych młodych, utalentowanych ludzi. Fabryka stwarza możliwość rozwoju poprzez szeroko rozumianą edukację.

Zależy nam na tym, aby Wasz talent stał się dla Was narzędziem, dzięki któremu osiągniecie w życiu sukces i spełnicie marzenia. Pokażemy i nauczymy Was, jak wykorzystywać swoje mocne strony, jak poruszać się w świecie, do którego aspirujecie, wreszcie – będziemy Was wspierali i otoczymy opieką. Pokażemy także jak wielką wartością jest praca, i jak wiele można osiągnąć, gdy wykonuje się ją z pasją i pełnym zaangażowaniem.

Polecamy

Zasady, które pomagają ulepszać świat wokół mnie

 1. Wyznaczam sobie ambitny cel, który mnie motywuje i robię plan

 2. Skupiam się na rzeczach, które lubię i potrafię robić

 3. Jestem kowalem własnego losu, nie obwiniam innych

 4. Pracuję wytrwale i pogłębiam swoją wiedzę

 5. Jestem kreatywny i twórczy, pracuję nad zmianami

 6. Jestem uparty w działaniu, nie poddaję się i nie załamuję przy porażkach

 7. Wiem, że sukces zależy od zadowolenia moich klientów

 8. Wykonuję szybko zadania, reaguję na złe wiadomości

 9. Często podejmuję decyzje i szybko wprowadzam je w życie

 10. Popełniając błąd analizuję go, naprawiam i nie powtarzam

 11. Nie boję się ryzyka, podejmuję nowe wyzwania

 12. Skutecznie porozumiewam się z ludźmi, komunikuję swoje wizje

 13. Dbam o swoje zdrowie i kondycję

 14. Podziwiam ludzi sukcesu i otaczam się tymi, którzy mnie inspirują

 15. Odkładam 10 procent zarobków, tak powstaje majątek

 1. Jack Canfield Zasady Canfielda - dowiesz się, jak zwiększyć swoją pewność siebie, radzić sobie z codziennymi wyzwaniami, żyć nie tylko aby żyć, ale czynić to z pasją i entuzjazmem, a także, jak realizować swoje ambitne plany. Będąc czymś znacznie więcej niż zaledwie zbiorem dobrych pomysłów, książka prezentuje 64 ponadczasowe reguły, którymi na przestrzeni wieków kierowali się mężczyźni i kobiety sukcesu

 2. Brian Tracy Milionerzy z wyboru. 21 tajemnic sukcesu - ta przejrzysta i praktyczna książka instruuje krok po kroku, jak zostać milionerem, zaczynając nawet od zera. Dzięki niej dowiesz się, jak wytyczać własne cele, sporządzać plany działania i wykorzystać swoje wrodzone talenty, by robić to, o czym naprawdę marzysz. Dzięki opisanym tu sprawdzonym strategiom oraz ideom możesz szybko odnieść sukces finansowy i każdy inny. Łatwa i przyjemna lektura oraz praktyczne wskazówki, jak w codziennym życiu stosować 21 "tajemnic sukcesu" na pewno pomoże ci dołączyć do grona najbogatszych!

 3. Napoleon Hill Myśl! I bogać się - jest  klasycznym dziełem literatury motywującej działania ludzkie. Uważana jest za "kartę powołania", która skierowała ich na drogę wiodącą do sławy i bogactwa. Jej celem jest przekazanie prawdy uniwersalnej, mówiącej co robić ze swym życiem i jak osiągnąć życiowy cel.

 4. Brian Tracy Zmień myślenie, a zmienisz swoje życie - tylko od Ciebie zależy, jaki nadasz kształt swojemu życiu. Żeby wykreować je zgodnie ze swoimi marzeniami, musisz tylko przeczytać tę książkę, postanowić, że zastosujesz jej zasady w życiu, rozpisać plan, po czym z zapałem wziąć się do działania i spełnić swoje marzenia. Dowiedz się jak: wyznaczać wielkie cele, przejąć kontrolę nad swoim życiem, uwolnić potencjał swojego umysłu, doładować mocą swoje myślenie, wykreować swoją przyszłość i cieszyć się życiem.

 5. T. Harv Eker Bogaty albo biedny - daj mi pięć minut, a powiem ci, jaką będziesz miał finansową przyszłość! Jak to możliwe? Wystarczy, że rozpoznam twój indywidualny "schemat pieniędzy i sukcesu". T.Harv Eker Z tej niezwykłej książki dowiesz się, jak rozpoznać i skorygować swój schemat pieniędzy, aby zdecydowanie zwiększyć swoje dochody i majątek. T.Harv Eker doszedł "od zera do milionera" w ciągu zaledwie dwóch i pół roku.

 6. Robert T.Kiyosaki Bogaty ojciec, biedny ojciec - jeśli borykasz się z problemami finansowymi, zarabiasz jedynie na skromne życie, wiedz, że nie jesteś sam. Możesz jednak to zmienić i znaleźć się wśród grupy ludzi, która w pełni cieszy się życiem i realizuje swoje marzenia. Robert Kiyosaki pisze o tym, czego bogaci ojcowie uczą swoje dzieci na temat pieniędzy, a o czym nie wiedzą biedni i klasa średnia. Z książki tej dowiesz się, jak sprawić, aby pieniądze pracowały na Ciebie.

 7. Carol Dweck Nowa psychologia sukcesu - dzięki tej książce dowiesz się, jak jedno proste przekonanie na swój własny temat w dużej mierze kontroluje twoje życie. Większość naszych wyobrażeń o własnej osobowości wyrasta z tego podstawowego nastawienia. Jak dotąd w żadnej innej książce nie wyjaśniono jeszcze kwestii nastawień i nie pokazano czytelnikom, jak je wykorzystać w życiu codziennym. Teraz zrozumiesz zarówno jednostki wybitne – na polu nauki i sztuki, sportu i biznesu – jak i tych, którzy zmarnowali swoją szansę. Zrozumiesz swojego partnera, szefa, swoich przyjaciół i swoje dzieci. Dowiesz się, jak uwolnić potencjał – własny i najbliższych.

 8. Anthony Robbins Obudź w sobie olbrzyma - książka ta da Ci wiedzę i impet do działania. Pomoże Ci pozbyć się tych przekonań, które nie pozwalają Ci dotrzeć tam, gdzie chcesz się znaleźć, i umocnić te, które już dobrze Ci służą. Wreszcie, pomoże Ci wypracować strategie, które pozwolą Ci szybciej, łatwiej i z większą klasą osiągnąć pożądane rezultaty. Musisz sobie bowiem uświadomić, że w życiu wielu ludzi wie, co robić, ale tylko niewielu postępuje zgodnie ze swoją wiedzą. Nie wystarczy wiedzieć! Trzeba działać.

 9. Ron Holland Mów i bogać się - autor wprowadza Cię w tajniki swojej teorii sukcesu, której tajemnica tkwi w opanowaniu umiejętności rozmawiania z ludźmi. „Siła żywego słowa...” jest jednocześnie poradnikiem, pomagającym wypracować w sobie metody działania, pomocne w odkrywaniu dróg osiągania sukcesu. Holland potwierdza, że: „myśl”, „mów”, „działaj”, tworzą jedność, będącą podstawą powodzenia.

Materiał promocyjny został sfinansowany ze środków finansowych pochodzących z 1% podatku dochodowego od osób fizycznych. Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu PITax.pl dla OPP.
Wszelkie prawa zastrzeżone Fabryki Marzeń 2015