Aktualności

"Zostań menedżerem swojego życia" - warsztaty w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach

28 marca 2019

Podczas wykładu staraliśmy się pokazać młodym ludziom jak osiągnąć sukces, ale równocześnie także, jak czerpać satysfakcję z tego co robi się na co dzień. Mówiliśmy o poszukiwaniu w życiu własnej drogi, a także o wartościach, jakie niesie za sobą realizacja własnych pasji i zainteresowań. W zajęciach łącznie uczestniczyło 55 osób!

Kolejne, kwietniowe spotkania, zorganizowane zostaną już w ramach To Global Youth Initiative, czyli międzynarodowej inicjatywy na rzecz młodzieży, powołanej przez The John Maxwell Team. Tysiące mówców i trenerów rozwoju osobistego, w 160 krajach na świecie, ruszy do spotkań z młodymi ludzi, by pokazać im, dlaczego tak ważne jest, by wartościowo spędzić swoje życie. Opowie jak wygrać z przeciętnością i stać się prawdziwym liderem.

Od września 2018 roku Andrzej Załucki jest członkiem grupy John Maxwell Team Polska. Prezes zarządu naszej Fundacji kilkanaście dni temu gościł w Orlando, gdzie brał udział w jednej z najbardziej prestiżowych i inspirujących konferencji z zakresu rozwoju osobistego - International Maxwell Certification.

 

Materiał promocyjny został sfinansowany ze środków finansowych pochodzących z 1% podatku dochodowego od osób fizycznych. Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu PITax.pl dla OPP.
Wszelkie prawa zastrzeżone Fabryki Marzeń 2015