Aktualności

Szczęśliwy finał remontu u Radzia w Krakowie!

Szczęśliwy finał remontu u Radzia w Krakowie!

23 lipca 2020
Pani Agnieszka — mama Radzia, mówi, że boi się pomyśleć, co by było, gdyby zostali na okres #zostańwdomu w "starych ścianach"...
Szczęśliwie, udało nam się zdążyć z ukończeniem remontu przed pandemią, z finałem już niestety nie. Tortu nie było, ale było coś więcej — radość rodziny, że mimo zamknięcia w domach, mają znacznie większe możliwości niż dotychczas, a przestrzeń mieszkania stała się nie tylko dostosowana do potrzeb Radzia, a także przyjaźniejsza i pełna słońca!
Ich codzienność się zmieniła. Obecnie mogą usiąść razem przy stole, co wcześniej było niemożliwe ze względu na fakt, że w kuchni nie mieścił się wózek chłopca. Radek zyskał swoje biurko, a więc stanowisko do nauki i zabawy, a jego rodziców, nie bolą już plecy podczas kąpania go, dzięki odpowiednio przystosowanej łazience. To nie wszystko! Zobaczcie więcej w przygotowanym przez nas filmie z metamorfozy mieszkania!
Bardzo się cieszymy, że mogliśmy pomóc tej wyjątkowej rodzinie.
Remont nie udałby się bez gotowości do pomocy i wielkich serc naszych parterów:
Cersanit
Barlinek Drewno Forever
Homla
PURMO
Teknos
SAO Investment
Filip Adamczak, Agnieszka Duda, Adrian Okrutny, Zbigniew Nigbor, Alan Nigbor, Aleksander Śliwa. DZIĘKUJEMY!!!
 
Cersanirewno Forever, Homla, 
Materiał promocyjny został sfinansowany ze środków finansowych pochodzących z 1% podatku dochodowego od osób fizycznych. Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu PITax.pl dla OPP.
Wszelkie prawa zastrzeżone Fabryki Marzeń 2015