Aktualności

Nasza Fundacja pomogła rodzinie Pani Zofii i Pana Andrzeja z Barwałdu w remoncie 2 łazienek!

Nasza Fundacja pomogła rodzinie Pani Zofii i Pana Andrzeja z Barwałdu w remoncie 2 łazienek!

16 marca 2020

Pan Andrzej zachorował, Pani Zofia urodziła chore dziecko. Oboje stracili pracę. A podczas nawałnicy - także dach nad głową.  Ośmioosobowa rodzina przeżyła tragedię nie do opisania, tracąc wszystko… Rodzina nie poddała się i zaczęła walkę o lepszą przyszłość dla swoich dzieciaków, a mają ich aż sześcioro!

Wydawało się, że szybko rodzina wyremontuje zniszczony dom i wróci do siebie...

I znów przewrotne fatum postawił przeszkodę na drodze, urzędnika.  Po roku pism decyzję urzędnika zmienił jego zwierzchnik. Niestety, te resztki budynku, nadawały się tylko do wyburzenia.

Na szczęście los postawił na ich drodze ludzi, którzy przywrócili wiarę w lepsze jutro. Dali nadzieję, wsparcie i pomoc, której dramatycznie potrzebowali.

Dzięki @Fundacji Habitat for Humanity rodzina ruszyła z wymarzonym remontem. Nasza Fundacja zaproszona do współpracy nie mogła pozostać obojętną na tak wielką, ludzką tragedię. Zobowiązaliśmy się do wykonania dwóch łazienek. Dziękujemy firmom Cersanit Polska, Komfort Łazienki, Homla oraz Rezigiuszowi!

Dziś Pan Andrzej– tata i mąż mówi „Zawalił nam się dom, jednak z pomocą dobrych ludzi nie zawali się nam świat”.

ProdukujemyDobro!

Materiał promocyjny został sfinansowany ze środków finansowych pochodzących z 1% podatku dochodowego od osób fizycznych. Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu PITax.pl dla OPP.
Wszelkie prawa zastrzeżone Fabryki Marzeń 2015