Aktualności

Za nami kolejny remont! Bielsko-Biała

Za nami kolejny remont! Bielsko-Biała

22 marca 2018

Pani Maria Lachowicz-Bogunia, prezes Fundacji Imperium Sportu, poprosiła nas o urządzenie łazienki i toalety w niewielkim mieszkaniu Oliwki i jej mamy Ani. Udało się. Dziewczynka przyznała, że teraz żyje już "w zupełnie innym świecie"!

Gruntowny remont mieszkania był od dłuższego czasu priorytetem. Zarówno Oliwia, jak i pani Ania, dwukrotnie trafiły do szpitala z powodu podtrucia spowodowanego nieszczelną instalacją i piecami grzewczymi. A to nie był koniec. Przemoknięte ściany, łazienka i toaleta w bardzo złym stanie, wreszcie niefunkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni, które powodowało, że ani rodzice, ani Oliwka nie mieli miejsca dla siebie. Ta przemiana była koniecznością.

Dziękujemy firmom Cersanit Polska i Homla za dostarczenie materiałów do łazienki, Piekarnia Pod Telegrafem za przygotowanie pięknego tortu na finał oraz OSHEE za przekazanie rodzinie rocznego zapasu zdrowych ciastek i napojów z witaminami.

Dodatkowo wielką radość Oliwce sprawiły także gadżety: koszulka od youtubera Rezigiusz oraz pluszowy renifer pochodzący z akcji #Pluszovelove organizowanej przez Homlę.

Materiał promocyjny został sfinansowany ze środków finansowych pochodzących z 1% podatku dochodowego od osób fizycznych. Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu PITax.pl dla OPP.
Wszelkie prawa zastrzeżone Fabryki Marzeń 2015