Aktualności

Z pomocą rodzinie w Zakrzówku

Z pomocą rodzinie w Zakrzówku

24 lutego 2017

Pani Edyta mieszka teraz w rozpadającym się drewnianym domu. Okna ledwo wiszą w futrynach, a podłogi zapadają się. Brak jest łazienki i bieżącej wody.

Pani Edyta trzy lata temu tragicznie straciła męża. Sama wychowuje 4 dzieci, sama boryka się z trudnościami życia. Jej podporą jest teściowa, babcia dzieci, która wspiera ją, na każdym kroku.

Pomimo wielu przeszkód i barier, pani Edyta kontynuuje budowę nowego domu, którą rozpoczęła jeszcze ze swoim mężem. Budynek ma już dach, wstawione są do niego okna, podłączono instalacje. To wszystko "dzięki pomocy dobrych ludzi", jak mówi sama kobieta. Postawa pani Edyty to kolejny przykład na to, że nie ma rzeczy niemożliwych, a wiarą, pasją i determinacją można zdziałać niemal wszystko 

Pomagamy i my. W Zakrzówku jest jeszcze sporo prac do wykonania, ale wierzymy, że zmienimy życie pani Edyty i jej rodziny 

Materiał promocyjny został sfinansowany ze środków finansowych pochodzących z 1% podatku dochodowego od osób fizycznych. Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu PITax.pl dla OPP.
Wszelkie prawa zastrzeżone Fabryki Marzeń 2015