Aktualności

Wsparcie dla dzieci na Onko Olimpiadzie 2018!

Wsparcie dla dzieci na Onko Olimpiadzie 2018!

27 sierpnia 2018

Wróciliśmy zmęczeni, ale we wspaniałych humorach. Wszyscy szczęśliwi, uśmiechnięci. Dzieciaki niemal fruwały nad ziemią! Nasza drużyna zdobyła w sumie przez dwa dni zawodów - 7 medali i jeden puchar - jesteśmy mega dumni!" 

Relacja Pani Sylwii z Fundacja Spełnionych Marzeń mówi o wczorajszej niedzieli wszystko. To był fantastyczny, niezapomniany weekend. Onko Olimpiada 2018 przyniosła emocje, które ciężko opisać tak po prostu. Okazała się rewelacyjnym, międzynarodowym wydarzeniem. Świętem sportu i manifestacją szczęścia i radości. 

Oprócz dzieciaków z wielu szpitali onkologii dziecięcej w Polsce (m.in. z: Krakowa, Wrocławia, Gdańska, Bydgoszczy, Lublina, Katowic, czy Warszawy), na zawodach pojawiły się również dzieci ze Słowacji, Ukrainy, Rumunii, Turcji oraz Litwy!

Fundacja "Fabryki Marzeń" wspierała podopiecznych z Fundacji Spełnionych Marzeń. Dzieciaki z kieleckiej drużyny z Oddziału Onkologii i Hematologii otrzymały od nas koszulki od youtubera Rezigiusz (każde z własnym imieniem!), produkty OSHEE, a także pluszaki od firmy Homla.

Materiał promocyjny został sfinansowany ze środków finansowych pochodzących z 1% podatku dochodowego od osób fizycznych. Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu PITax.pl dla OPP.
Wszelkie prawa zastrzeżone Fabryki Marzeń 2015