Aktualności

Wielki finał remontu w domu w Kojtrynach

Wielki finał remontu w domu w Kojtrynach

12 grudnia 2018

Dzięki zaangażowaniu lokalnej społeczności oraz wielu ludzi dobre woli, wszystko to przeszło jednak do historii. W weekend miał miejsce wielki finał remontu w domu w Kojtrynach, nieopodal Biskupca!

To była niezwykle ważna przemiana. Przemiana, do której włączyło się bardzo wiele osób. Jako Fundacja "Fabryki Marzeń" wzięliśmy na siebie zagospodarowanie niewykorzystanego poddasza. To właśnie tę zaniedbaną przestrzeń udało nam się zaadoptować na funkcjonalną, wygodną sypialnię dla czterech sióstr. Dziewczynki są zachwycone!

Nie byłoby oczywiście tej radości i tych finałowych emocji, gdyby nie pozostali ludzie zaangażowani w prace remontowe. Dziękujemy naszym stałym partnerom: Barlinek Drewno ForeverCastorama PolskaHomlaOSHEE oraz Rezigiusz.

Ponadto wielkie słowa uznania należą się także: Annie Hak-Kamińskiej, Janowi Grzywaczowi, Agnieszka G-Grzywacz (prowadzącej cały projekt), Grzegorzowi Gzylowi, Michałowi Ziółkowskiemu, Mariuszowi Wojciechowi Łosko z firmy Losko, materiały budowlane Olsztyn, Stanisławowi Rogalskiemu, Danucie Plucińskiej - dyrektor MOPS-u w Biskupcu, Ewie Kondulskiej z MOPS w Biskupcu, Kamilowi Kozłowskiemu - burmistrzowi Biskupca, Katarzynie Nowakowskiej - zastępcy burmistrza Biskupca, a także przedstawicielom Kwiaciarni z Duszą w Biskupcu.

Wspólnymi siłami ponownie daliśmy wsparcie ludziom, którzy tego potrzebowali.

Materiał promocyjny został sfinansowany ze środków finansowych pochodzących z 1% podatku dochodowego od osób fizycznych. Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu PITax.pl dla OPP.
Wszelkie prawa zastrzeżone Fabryki Marzeń 2015