Aktualności

Weronika łączy w sobie przeciwstawne talenty

Weronika łączy w sobie przeciwstawne talenty

26 października 2018

Weronika z pasją oddaje się zarówno naukom ścisłym, jak i humanistycznym. Poszerza swoją wiedzę w imponujący sposób i w imponującym tempie. Z roku na rok TA dziewczyna czyni coraz większe postępy i udowadnia, że w jej przypadku mamy do czynienia z naprawdę wielkim umysłem. Pięknym umysłem :)

Dotychczasowe osiągnięcia i nieprawdopodobny intelekt, umiejętność formułowania myśli, już teraz pokazują, że mamy do czynienia z kimś szalenie utalentowanym. Kimś przed którym przyszłość rysuje się w fantastycznych kolorach :D

Weronika to uczennica klasy 2 II LO im. Jana Śniadeckiego w Kielcach. W swoim "naukowym CV" ma już wpisane m.in.: tytuł Laureata Konkursu Humanistycznego oraz Finalisty XI Konkursu Matematyczno-Przyrodniczego, tytuł Laureata XIII Konkursu Języka Polskiego i XIII Konkursu Historycznego, tytuł Laureata XIV Konkursu Chemicznego oraz XIV Konkursu Geograficznego, a także tytuł Finalisty XIV Konkursu Biologicznego. Dodatkowo jej średnia ocen wynosi 5,65. 5,65 w szkole, która od lat słynie ze swojej renomy i poziomu nauczania.

Materiał promocyjny został sfinansowany ze środków finansowych pochodzących z 1% podatku dochodowego od osób fizycznych. Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu PITax.pl dla OPP.
Wszelkie prawa zastrzeżone Fabryki Marzeń 2015