Aktualności

W miejscowości Umer oddaliśmy do użytku łazienkę, której remont miał wyjątkowe znaczenie

W miejscowości Umer oddaliśmy do użytku łazienkę, której remont miał wyjątkowe znaczenie

7 listopada 2018

Dla 14-letniego, poruszającego się na wózku, Marcina możliwość samodzielnego wjechania pod prysznic była dotychczas nieosiągalna. Dzisiaj wszystko się zmieniło…

Łazienka jest już gotowa. Zrobiliśmy wszystko, by stała się ona jak najbardziej funkcjonalna i dostosowana do potrzeb osoby niepełnosprawnej. By Marcin mógł z niej swobodnie i samodzielnie korzystać.

Za pomoc i wsparcie, jak zwykle, dziękujemy naszym stałym partnerom. W pierwszej kolejności Karolina Poniewierska z Kalendarz Filantropa. Wszystkie środki pozyskane w tym roku w trakcie akcji zostały przekazane właśnie na rodzinę z miejscowości Umer. Ogromne słowa uznania należą się również: firmom Cersanit Polska i Komfort Łazienki, które przekazały płytki oraz materiały do wyposażenia łazienki, OSHEE, która dostarczyła całej rodzinie zapas zdrowych produktów żywnościowych, a także Piekarnia Pod Telegrafem i La Baguette, które uświetniły finał pięknymi, niezwykle smacznymi tortami.

"Od dawna marzył o komfortowej łazience, przystosowanej do potrzeb osoby niepełnosprawnej. Za sprawą Fundacji Fabryki Marzen Karoliny Sołowow marzenia te stały się rzeczywistością", napisała w swoim artykule Ewa Łukomska z Echo Dnia Świętokrzyskie.

Fabryki Marzeń. Po prostu 

A do rodziny Pana Piotra, samotnie wychowującego trzech swoich synów, z pewnością jeszcze wrócimy. Ten człowiek, Ci ludzie zasługują na nasze dalsze wsparcie...

Materiał promocyjny został sfinansowany ze środków finansowych pochodzących z 1% podatku dochodowego od osób fizycznych. Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu PITax.pl dla OPP.
Wszelkie prawa zastrzeżone Fabryki Marzeń 2015