Aktualności

W Łodzi ponownie udało nam się połączyć rozdzieloną rodzinę!

W Łodzi ponownie udało nam się połączyć rozdzieloną rodzinę!

21 maja 2019

"Chciałabym wam powiedzieć, jak jestem wdzięczna za udzieloną pomoc. Jak cudownie budzić się w bezpiecznym domu bez wilgoci. Jak cudownie widzieć radość dzieci ze swojego pokoju. Nie da się opisać w słowach jak bardzo jestem wdzięczna, ile dla nas zrobiliście. Dziękuję to za mało".

Po raz kolejny udało nam się połączyć rozdzieloną rodzinę!

Dzięki wspólnej pracy Fundacji Fabryki Marzeń i Fundacja DOM Dbamy O Młodych, a także wsparciu wielu dobrych ludzi, Pani Kasia i Pan Tomek znowu mieszkają ze swoimi dziećmi pod jednym dachem.

Najstarsze dzieciaki doczekały się swojego pokoju, a część kuchni wydzieliliśmy na łazienkę. Jest przyjemnie, funkcjonalnie i komfortowo. Bezpiecznie, jak napisała do nas Pani Kasia.

Niezbędne materiały oraz meble do remontu przekazali nasi stali partnerzy: CersanitCastorama Polska i Meble Wójcik.

Ponadto wielki finał wsparli swoimi produktami także: Homla (wyposażenie wnętrz), OSHEE (produkty spożywcze), Piekarnia Pod Telegrafem (tort), La Baguette (tort), Smaczek z Doliny Radomki (soki) oraz Rezigiusz (koszulki).

Wszystkim zaangażowanym bardzo dziękujemy! 

Materiał promocyjny został sfinansowany ze środków finansowych pochodzących z 1% podatku dochodowego od osób fizycznych. Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu PITax.pl dla OPP.
Wszelkie prawa zastrzeżone Fabryki Marzeń 2015