Aktualności

Tak wygląda chłopak z muzycznym talentem

Tak wygląda chłopak z muzycznym talentem

31 stycznia 2018

Tak wygląda chłopak z muzycznym talentem 13-letni Konrad Szponar jest uczniem Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I Stopnia im. prof. Marka Jasińskiego w Szczecinie w klasie saksofonu. Obok gry na instrumencie głównym, czyli wspomnianym saksofonie, dodatkowo uczy się też fortepianu.

Chłopak jest szalenie ambitny. Regularnie bierze udział w różnego rodzaju warsztatach, koncertach oraz konkursach. Zarówno grając, jak i… śpiewając. A śpiewać uwielbia Trzynastolatek pobiera nauki u znanego solisty-tenora Pawła Wolskiego. W 2016 roku Konrad wygrał casting na śpiewaną rolę Milesa w spektaklu operowym "The Turn of the screw". Prawda, że robi wrażenie?

Konrada - wraz z siostrą Paulą, równie utalentowaną osobą, studentką Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie - samotnie wychowuje mama. Posiadanie tak zdolnych dzieciaków jest dla rodziców ogromnym wyzwaniem, a co dopiero jeżeli stoi się przed nim w pojedynkę. Dlatego też postanowiliśmy Mamie Konrada i Pauli pomóc.

Fundacja "Fabryki Marzeń" wsparła zakup instrumentu dla trzynastolatka. Teraz chłopak ma już swój własny saksofon i nie musi go wypożyczać. Trzymajcie za Konrada kciuki. Być może będzie on kolejną ważną postacią polskiej muzyki!

Materiał promocyjny został sfinansowany ze środków finansowych pochodzących z 1% podatku dochodowego od osób fizycznych. Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu PITax.pl dla OPP.
Wszelkie prawa zastrzeżone Fabryki Marzeń 2015