Aktualności

Sztuka to radość, uśmiech, życzliwość

Sztuka to radość, uśmiech, życzliwość

15 marca 2017

Liwia jest uczennicą klasy III Gimnazjum w Łobudzicach. Od najmłodszych lat bierze udział w różnych konkursach, zdobywa nagrody i wyróżnienia. Od kilku lat Liwia uczęszcza na zajęcia quillingu, papierowej wikliny, rękodzieła, a od tego roku na zajęcia z mozaiki. Interesuje się również malarstwem i rysunkiem.

Niezwykle uzdolniona plastycznie dziewczyna, która dzięki wsparciu naszej Fundacji, zdobyła stypendium na dalsze kształcenie. Ufundował je pan Adam Gierasimczuk, który o talentach Liwii dowiedział się od nas. W jego rodzinie pomaganie innym jest tradycją. Oprócz wsparcia dla naszej podopiecznej, jego najbliżsi pomagają też studentowi medycyny z Białegostoku.

Liwia jest pasjonatką. Rękodzieło sprawia jej bardzo dużą radość i satysfakcję. Nie wyobraża sobie tygodnia bez plastyki-to całe jej życie. 

Liwia pomaga również innym. Jest wolontariuszką w Domu Opieki Społecznej „Dziewczynka  z zapałkami”, co roku uczestniczy w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

 

Materiał promocyjny został sfinansowany ze środków finansowych pochodzących z 1% podatku dochodowego od osób fizycznych. Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu PITax.pl dla OPP.
Wszelkie prawa zastrzeżone Fabryki Marzeń 2015