Aktualności

Szczęśliwym nie jest ten, kto ma wszystko. Szczęśliwym jest ten, kto potrafi docenić to, co ma…

Szczęśliwym nie jest ten, kto ma wszystko. Szczęśliwym jest ten, kto potrafi docenić to, co ma…

24 października 2018

Finał w Basinie był wielkim wydarzeniem. Życie nie oszczędziło Pani Anny, Pana Sławomira oraz ich dwóch córeczek. Starsza z sióstr, 9-letnia Madzia, cierpi na Zespół Turnera, nieuleczalną chorobę genetyczną. Dziećmi i domem zajmuje się Pani Anna, Pan Sławomir natomiast - pomimo że sam także jest chory - pracuje zawodowo i utrzymuje całą rodzinę.

Pani Anna i Pan Sławomir sami sfinansowali prace przy kotłowni, ale na więcej nie było już ich stać. Pomoc naszej Fundacji i wielu dobrych ludzi była, po prostu, niezbędna. W ostatnich tygodniach dokonaliśmy wielkich zmian w pokoju dziewczynek. Uczyniliśmy go funkcjonalnym i przyjaznym miejscem. Miejscem pełnym dobrej energii i żywych kolorów. 

Naszymi partnerami w Basinie tym razem byli: Fundacja Leny Grochowskiej oraz Grupa ARCHE, którzy ufundowali wszystkie meble, Barlinek Drewno Forever oraz Homla. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku udało nam się w tym domu wyremontować także łazienkę.

Wszystkim zaangażowanym w przemianę bardzo dziękujemy! ❤️

Materiał promocyjny został sfinansowany ze środków finansowych pochodzących z 1% podatku dochodowego od osób fizycznych. Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu PITax.pl dla OPP.
Wszelkie prawa zastrzeżone Fabryki Marzeń 2015