Aktualności

Rok szkolny 2018-19 czas zacząć! Stypendium dla Sandry Maj

Rok szkolny 2018-19 czas zacząć! Stypendium dla Sandry Maj

5 września 2018

W tym roku otrzymaliśmy, jako Fundacja, szansę, by dzielić te radości z innymi. Uczestniczyliśmy w rozpoczęciu roku szkolnego w IV LO i Gimnazjum Nr 23 w Kielcach

W kieleckim liceum pojawiliśmy się także dla Sandry Maj. Dziewczyna została naszą kolejną stypendystką. Dzięki nauce i ciężkiej pracy udało jej się zdobyć tytuł laureatki XV Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki w 2018 roku. Rok wcześniej Sandra została także laureatką XV Wojewódzkiego Konkursu z Języka Niemieckiego. A to nie wszystko. Dziewczyna jest aktywną wolontariuszką WOŚP, wspiera innych. To niezwykle utalentowana osoba, dla której etos pracy i wrażliwość społeczna stały się wartościami nadrzędnymi.

Nasze stypendium pomoże Sandrze w dalszym rozwoju w zakresie nauk ścisłych, a także humanistycznych. Z jej liceum nawiązaliśmy stałą współpracę, zobowiązując się do przyznawania minimum jednego stypendium na rok szkolny. Ponadto będziemy także organizować warsztaty z zakresu rozwoju osobistego.

Nasza opieka nad IV LO w Kielcach nie jest przypadkowa. Absolwentem tej szkoły jest fundator naszej Fundacji Michał Sołowow.

Materiał promocyjny został sfinansowany ze środków finansowych pochodzących z 1% podatku dochodowego od osób fizycznych. Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu PITax.pl dla OPP.
Wszelkie prawa zastrzeżone Fabryki Marzeń 2015