Aktualności

Rodzina z Basina mieszka w domu bez łazienki. Pomożemy!

Rodzina z Basina mieszka w domu bez łazienki. Pomożemy!

22 listopada 2017

Życie nie oszczędziło pani Anny, pana Sławomira oraz ich dwóch córeczek –8-letnia Madzi i 5-letniej Amelii. Starsza z sióstr cierpi na Zespół Turnera, nieuleczalną chorobę genetyczną. Dziećmi i domem zajmuje się pani Anna, natomiast pan Sławomir, pomimo że sam jest chory, pracuje zawodowo oraz utrzymuje całą rodzinę.

Rodzice starają się zapewnić dziewczynkom jak najlepsze warunki, ale z powodu niskich zarobków, a także dużych wydatków związanych z leczeniem Madzi, nie są w stanie poprawić warunków bytowych. Do niedawna rodzina nie miała nawet dostępu do bieżącej wody, ale dzięki Stowarzyszeniu Pomocy Chorym z Zespołem Turnera udało się dociągnąć wodę do domu. Pani Anna i pan Sławomir sami sfinansowali roboty przy kotłowni, pracę zakończyli hydraulik i elektryk.

Nasza Fundacja dostarczyła już do Basina całe wyposażenie do małej łazienki o wymiarach 1,7 m x 2,4 m. Takim rodzinom warto pomagać!

Materiał promocyjny został sfinansowany ze środków finansowych pochodzących z 1% podatku dochodowego od osób fizycznych. Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu PITax.pl dla OPP.
Wszelkie prawa zastrzeżone Fabryki Marzeń 2015