Aktualności

Rodzina Pani Anny i Pana Grzegorza z Lisowa zasługuje na pomoc nas wszystkich..

Rodzina Pani Anny i Pana Grzegorza z Lisowa zasługuje na pomoc nas wszystkich..

31 sierpnia 2018

Rodzina Pani Anny i Pana Grzegorza tymczasowo zajmują dwa pokoje u kuzyna, ale w najbliższym czasie będą musieli się wyprowadzić i przenieść do pomieszczeń, które obecnie są piwnicami. Dół budynku jest nieogrzewany, ściany to sam, nieocieplony kamień. Pracy będzie bardzo dużo, ale też cel jest niezwykle ważny. Chcemy poprawić komfort życia czteroosobowej, niezwykle wartościowej, kochającej się rodziny. Rodziny, która pragnie być ze sobą za wszelką cenę i która za nic się nie poddaje.

Pan Grzegorz swoimi rękami rozpoczął już prace remontowe. Sprząta obejście domu i we własnym zakresie gromadzi materiały budowlane. Niepracująca zawodowo Pani Anna opiekuje się synami. Czteroletni Nikodem wymaga regularnej terapii i rehabilitacji.

Co ważne, pomoc w remoncie zadeklarował burmistrz. To właśnie dzięki inicjatywie MGOPS oraz Urzędu Miasta i Gminy w Morawicy, nasza Fundacja zawita do Lisowa.

Trzymajcie kciuki!

Materiał promocyjny został sfinansowany ze środków finansowych pochodzących z 1% podatku dochodowego od osób fizycznych. Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu PITax.pl dla OPP.
Wszelkie prawa zastrzeżone Fabryki Marzeń 2015