Aktualności

Realizacja największych marzeń i pasji, aktywny wypoczynek, wreszcie rozwój osobisty!

Realizacja największych marzeń i pasji, aktywny wypoczynek, wreszcie rozwój osobisty!

22 sierpnia 2018

Natalka i Jowita wróciły do domów zachwycone. Zachwycone klimatem i atmosferą miejsca. Tym co przeżyły. Obydwie brały udział w konkursie na najlepszą stylizację koni. Natalka zajęła pierwsze miejsce, Jowita drugie.

Uczestniczyły także w warsztatach z rozwoju osobistego, które poprowadził Andrzej Załucki. Prezes zarządu naszej Fundacji opowiadał dzieciakom m.in. o tym jak osiągnąć wyznaczone cele, pielęgnując przy tym własne pasje i zainteresowania.

W warsztatach wzięło udział 17 osób. Każda z nich otrzymała na zakończenie gadżety od firmy Barlinek Drewno Forever, naszego partnera, za co bardzo dziękujemy. Słowa wdzięczności i ogromnego uznania należą się także właścicielom stajni - Larysa Kuliga oraz Andrzej Kuliga. To oni zaprosili i ufundowali wakacje naszym podopiecznym. Za pomoc w transporcie Natalki na obóz dziękujemy natomiast Michal Bartusiak.

Materiał promocyjny został sfinansowany ze środków finansowych pochodzących z 1% podatku dochodowego od osób fizycznych. Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu PITax.pl dla OPP.
Wszelkie prawa zastrzeżone Fabryki Marzeń 2015