Aktualności

Pomaganie nie jako obowiązek, ale jako przywilej - konferencja zorganizowana przez Executive Club

Pomaganie nie jako obowiązek, ale jako przywilej - konferencja zorganizowana przez Executive Club

12 grudnia 2017

"Mam nadzieję, że nikt nas nie oszuka prosząc o pomoc, bo jeśli nas oszuka, to tak naprawdę oszuka inną rodzinę, która potrzebuje pomocy i zasługuje na nią", odpowiedziała Karolina Sołowow, założycielka i przewodnicząca rady naszej Fundacji spytana, czy po wsparcie nie wyciągają ręki ludzie, którzy tak naprawdę go nie potrzebują.

"Każda firma powinna traktować pomaganie nie jako obowiązek, ale jako przywilej. Próbujmy się tym przywilejem zarażać. Chcemy w tym pomaganiu łączyć wielu. Nasze wsparcie to nie tylko remonty pomieszczeń. To także pokazywanie dzieciom jak inaczej, lepiej można spędzać czas. Jak tworzyć lepsze życie". To tylko niektóre z zagadnień poruszonych przez Karolinę podczas panelu dotyczącego społecznej odpowiedzialności biznesu. Konferencja, zorganizowana przez Executive Club, miała miejsce podczas III edycji "Responsible Business Awards Gala" w Łochowie.

Materiał promocyjny został sfinansowany ze środków finansowych pochodzących z 1% podatku dochodowego od osób fizycznych. Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu PITax.pl dla OPP.
Wszelkie prawa zastrzeżone Fabryki Marzeń 2015