Aktualności

Po raz drugi pomagamy stworzyć warunki do połączenia się rodziny w Łodzi

Po raz drugi pomagamy stworzyć warunki do połączenia się rodziny w Łodzi

29 marca 2019

Trójka starszych dzieci pani Kasi przebywała dotychczas w domu dziecka. Z rodzicami mieszka tylko 11-miesięczna Natalka. Teraz, po otrzymaniu nowego mieszkania, rodzina ma szansę znowu być razem. Przydzielony lokal - pokój z kuchnią i WC - został wyremontowany przez Urząd Miasta. Dla lepszego komfortu życia konieczne są jednak dodatkowe przeróbki.Chcemy, żeby najstarsze dzieciaki miały swój własny pokój, część kuchni z kolei wydzielimy na łazienkę.

Do pomocy rodzinie pani Kasi ponownie skrzyknęły się trzy organizacje: Habitat for Humanity PolandFundacja DOM Dbamy O Młodych i Fundacja "Fabryki Marzeń". Odbyły się oględziny i pierwsze ustalenia dotyczące tego, jak możemy pomóc. Część prac wykonają sami rodzice, którzy pragną jak najszybciej przenieść się do nowego miejsca. Razem ze swoimi dziećmi.

Materiał promocyjny został sfinansowany ze środków finansowych pochodzących z 1% podatku dochodowego od osób fizycznych. Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu PITax.pl dla OPP.
Wszelkie prawa zastrzeżone Fabryki Marzeń 2015