Aktualności

Pierwszy nasz remont w Kielcach !!!

Pierwszy nasz remont w Kielcach !!!

15 lipca 2016

Mamy już wykonaną inwentaryzację budowlaną, którą wykonali wolontaryjnie inżynierowie Tomasz Sałek i Lesław Sut oraz   projekt nowej aranżacji mieszkania, który stworzyła nasza wolontariuszka architekt Aleksandra Bucka. Wszystko zostało jednogłośnie zaakceptowane przez całą rodzinkę. Teraz przystępujemy do gromadzenia materiałów i   poszukiwania wolontariuszy, którzy nam pomogą w pracach budowlanych. Płytki i wyposażenie łazienki marki Cersanit dostaniemy od Rovese. Farby dostarczy Ralston. Podłogę sklepy Komfort.

Do całego przedsięwzięcia mocno włączył się kielecki MOPR w osobach Pana Marka Sceliny i Pani Doroty Ławniczak.

Dodajmy, że środki na wykonanie tego remontu pozyskane zostały dzięki inicjatywie Kalendarz Filantropa. Właśnie dzięki tej akcji i jej darczyńcom, kolejna rodzina już wkrótce poprawi swoje warunki bytowe.

Dziękujemy wszystkim osobom, które już nam pomogły w tym projekcie, jednocześnie zapraszamy wszystkich mających możliwości i chęci pomagania w Kielcach.

Materiał promocyjny został sfinansowany ze środków finansowych pochodzących z 1% podatku dochodowego od osób fizycznych. Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu PITax.pl dla OPP.
Wszelkie prawa zastrzeżone Fabryki Marzeń 2015