Aktualności

Pani Edyta wywalczyła lepsze życie dla swojej rodziny

Pani Edyta wywalczyła lepsze życie dla swojej rodziny

3 stycznia 2018

Edyta Piątek mieszkała z 73-letnią teściową i czwórką dzieci w domu, w którym brakowało dosłownie wszystkiego. Nie było bieżącej wody, na ścianach pojawiły się dziury i zacieki. W takich warunkach nie można było długo funkcjonować.

Pani Edyta postanowiła walczyć o swoje szczęście. Budowę nowego domu rozpoczęła jeszcze ze swoim mężem. Gdy mężczyzna zmarł, kobieta nie poddała się i kontynuowała wszystkie prace. Co ważne, w pomoc zaangażowali się bliscy. Pomogła rodzina i sąsiedzi. Osobą, która poświęciła się najmocniej była Beata Sułkowska. To ona zaprosiła naszą Fundację do tego projektu.

Ale nie byłoby takich efektów i takiego finału, gdyby nie praca zespołowa. "Team work" na najwyższym poziomie. Zbigniew Szczepanowski pomógł ocieplić dom, Karol i Marcin Dziadura zrobili niezbędne wylewki i tynki, natomiast dzięki pracy Piotra Kacy z Radomia rodzina ma teraz szambo. W budowę zaangażowali się też oczywiście nasi stali partnerzy. Firmy Cersanit PolskaSynthosBarlinek Drewno Forever oraz Komfort Łazienkidostarczyły materiałów budowlanych na wykończenie łazienki, styropian na ocieplenie ścian i poddasza, a także płytki do kuchni i przedpokoju.

Na sam koniec wielką niespodziankę sprawiły jeszcze HomlaPiekarnia Pod Telegrafem i OSHEE. Pierwsza firma przekazała dzieciakom pluszaki, druga uraczyła nas fantastycznym tortem w trakcie samego finału, a trzecia przekazała zdrowe ciastka i napoje z witaminami.

Wszystkim zaangażowanym w projekt "Zakrzówek" bardzo dziękujemy!

Więcej o wielkim finale mogą Państwo przeczytać TUTAJ

 

Materiał promocyjny został sfinansowany ze środków finansowych pochodzących z 1% podatku dochodowego od osób fizycznych. Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu PITax.pl dla OPP.
Wszelkie prawa zastrzeżone Fabryki Marzeń 2015