Aktualności

Pan Krzysztof i jego dziewięcioro dzieci z Biskupca kolejnymi podopiecznymi Fundacji

Pan Krzysztof i jego dziewięcioro dzieci z Biskupca kolejnymi podopiecznymi Fundacji

8 sierpnia 2017

Pan Krzysztof radzi sobie sam. Jego partnerka opuściła go dwa lata temu. Mężczyzna nie poddał się. Robi wszystko, żeby zapewnić swoim dzieciom najodpowiedniejsze warunki do nauki i zabawy. Z dnia na dzień walczy o ich prawo do godnego dzieciństwa. We własnym zakresie wyremontował m.in. łazienkę i kuchnię. Współpracuje z pracownikiem socjalnym, kuratorem oraz dyrektorami szkół, do których chodzą dzieciaki. Wierzy w to, że dla niego i jego rodziny nadejdzie jeszcze lepszy czas.

Niewyobrażalne warunki, w których niezwykle ciężko jest stawić czoła codziennym, nawet najprostszym wyzwaniom. Wkrótce rodzina będzie z resztą liczniejsza. Do domu wróci dziecko, które obecnie przebywa w rodzinie zastępczej.

Naszym zadaniem będzie m.in. zagospodarowanie 15 metrów kwadratowych strychu na pokój dla chłopców, a także doprowadzenie obecnych warunków do maksymalnej funkcjonalności. Materiałów dostarczą oczywiście nasi partnerzy. Obok Fundacji Fabryki Marzeń w pomoc rodzinie pana Krzysztofa zaangażowali się też lokalny MOPS oraz burmistrz Biskupca.

Materiał promocyjny został sfinansowany ze środków finansowych pochodzących z 1% podatku dochodowego od osób fizycznych. Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu PITax.pl dla OPP.
Wszelkie prawa zastrzeżone Fabryki Marzeń 2015