Aktualności

Owocna współpraca z CARITAS Archidiecezji Warmińskiej w Rybakach

Owocna współpraca z CARITAS Archidiecezji Warmińskiej w Rybakach

14 września 2018

Archidiecezjalny Ośrodek Charytatywny CARITAS Archidiecezji Warmińskiej w Rybakach powołał właśnie do życia Centrum Zdrowia Rybaki, położone nad Jeziorem Łańskim, jedno z największych sanatoriów na Warmii i Mazurach.

Już wkrótce na leczniczą rehabilitację będziemy mogli wysłać tam naszych podopiecznych! :)

Dla nich turnus w Centrum Zdrowia Rybaki będzie doskonałą okazją do wzmocnienie siły ciała i ducha. Do wyrwania się od codzienności.

Oferowane tam programy terapeutyczno-rehabilitacyjne zakładają realizację zaleconego przez lekarza pakietu zabiegów leczniczych i rehabilitacyjnych. Zabiegów, które pomagają w powrocie do zdrowia i sprawności fizycznej, a także które mają wpływ na życie duchowe i rozwijają osobowość.

Nasza Fundacja także miała swój wkład w rozwój Centrum, zapewniając w nim wyposażenie kilkunastu łazienek. Za wsparcie w tym zakresie, jak zwykle, dziękujemy firmie Cersanit Polska!

Materiał promocyjny został sfinansowany ze środków finansowych pochodzących z 1% podatku dochodowego od osób fizycznych. Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu PITax.pl dla OPP.
Wszelkie prawa zastrzeżone Fabryki Marzeń 2015