Aktualności

Nowe mieszkanie -  świąteczny prezent dla wielodzietnej rodziny ze Starachowic

Nowe mieszkanie - świąteczny prezent dla wielodzietnej rodziny ze Starachowic

21 grudnia 2018

Ta przemiana to była prawdziwa praca zespołowa od podstaw!

Każda osoba i instytucja zaangażowane w remont doskonale wiedziały co mają robić i za co odpowiadają. Miały świadomość odpowiedzialności.

Fundusze na ten remont pozyskane zostały podczas ostatniej edycji Charytatywnego Balu w Hotelu Senator w Starachowicach. Jako Fundacja zostaliśmy zaproszeni do tego projektu przez Panią Annę Pająk, dyrektor marketingu Hotelu. Warto dodać, że już w lutym przyszłego roku odbędzie się kolejna edycja tego niezwykle wartościowego wydarzenia. Już teraz wszystkich serdecznie na nią zapraszamy!

Za pracę i zaangażowanie w przemianę w Starachowicach jak zwykle dziękujemy naszym stałym partnerom: Cersanit PolskaBarlinek Drewno ForeverKomfortHomlaOSHEELa BaguettePiekarnia Pod TelegrafemJ&JOY PolskaSmaczek z Doliny Radomki oraz Rezigiusz.

Wielkie słowa uznania należą się także: Pani Annie Pająk, Panu Arkadiuszowi Pająkowi, Filipowi Prokopowi, Marek Materek - prezydentowi Miasta Starachowice, Jerzemu Miśkiewiczowi - wiceprezydentowi Miasta Starachowice, Cezaremu Pomorskiemu, Januszowi Twardowskiemu, Arturowi Śliwie, a także Małgorzacie Kusiak z firmy Madrew.

"Rodzice radosnej szóstki nie kryli wzruszenia, pani Ania ze łzami w oczach wspólnie z mężem dziękowała wszystkim osobom. Spotkanie z rodziną Państwa Szczodraków w ich nowym mieszkaniu było pełne emocji, wzruszeń i radości, a pośród świeżo pomalowanych ścian najgłośniej rozbrzmiewały dziecięce okrzyki zachwytu", napisali na swoich kanałach komunikacji dziennikarze Telewizja Starachowice.

Zdjęcia: Janusz Urbaniak, Sławomir Sijer (Echo Dnia), Iwona Tamiołło

Materiał promocyjny został sfinansowany ze środków finansowych pochodzących z 1% podatku dochodowego od osób fizycznych. Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu PITax.pl dla OPP.
Wszelkie prawa zastrzeżone Fabryki Marzeń 2015