Aktualności

Nasza nowa stypendystka 15-letnia wokalistka z Sędziszowa Natalia Ryś

Nasza nowa stypendystka 15-letnia wokalistka z Sędziszowa Natalia Ryś

12 lutego 2018

Przed Wami 15-letnia wokalistka z Sędziszowa Natalia Ryś. Nasza nowa stypendystka. Fundacja "Fabryki Marzeń" już po raz trzeci przyznała stypendium w ramach show "Echo Dnia -Talent Świętokrzyski". Natalia otrzymała od nas wsparcie w wysokości 6 tysięcy złotych na dalsze kształcenie. To kwota większa od głównej nagrody w samym konkursie!

Natalia swoje umiejętności wokalne szlifuje od siedmiu lat w Studiu Piosenki działającym przy Samorządowym Centrum Kultury w Sędziszowie. To jednak nie koniec jej muzycznych aspiracji. Dziewczyna ukończyła też Szkołę Muzyczną I stopnia w Miechowie w klasie fortepianu. Obok śpiewu, gra na tym instrumencie to jej druga wielka pasja.

Więcej o Natalii, jak i samym konkursie przeczytacie w Echo Dnia Świętokrzyskie: http://www.echodnia.eu/…/natalia-rys-z-sedziszowa-nagrodzo…/

Zapraszamy do lektury

Materiał promocyjny został sfinansowany ze środków finansowych pochodzących z 1% podatku dochodowego od osób fizycznych. Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu PITax.pl dla OPP.
Wszelkie prawa zastrzeżone Fabryki Marzeń 2015