Aktualności

Nagroda dla Karoliny Sołowow!

Nagroda dla Karoliny Sołowow!

13 marca 2017

Plebiscyt organizowany przez Stowarzyszenie Women For Live odbył się w tym roku już po raz czwarty. Jego celem było uhonorowanie kobiet, które podjęły wyzwanie na tak ważnych publicznych polach, jak chociażby: oświata, kultura czy działalność społeczna. To też próba zachęcenia innych do wzięcia czynnego udziału w naszym życiu publicznym.

Karolina Sołowow o sukcesie, a także o motywacjach, które doprowadziły do powstania naszej Fundacji:

"Zachęcając innych do pomocy, trzeba samemu dać przykład. To właśnie tak powstał pomysł stworzenia Fundacji Fabryki Marzeń. Dzisiaj śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy na dobrej drodze. Pomagamy tym, którzy naprawdę tego potrzebują. Każdy kolejny projekt zaczynamy w kilka osób, a kończymy w kilkadziesiąt. Ta nagroda to dla nas wielki zaszczyt, ale też dowód na to, że wspólnie, jako Fundacja, podążamy we właściwym kierunku. Dziękujemy za Wasze wsparcie i dobre słowa!"

W imieniu całej Fundacji jeszcze raz dziękujemy za wszystkie głosy!

Materiał promocyjny został sfinansowany ze środków finansowych pochodzących z 1% podatku dochodowego od osób fizycznych. Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu PITax.pl dla OPP.
Wszelkie prawa zastrzeżone Fabryki Marzeń 2015