Aktualności

Muzyka towarzyszy Zuzannie od lat...

Muzyka towarzyszy Zuzannie od lat...

6 listopada 2017

Wraz z orkiestrą "Młoda Polska Filharmonia", prowadzoną przez wybitnego dyrygenta Adama Klocka, pokazała się w najważniejszych salach koncertowych w Polsce, takich jak Filharmonia Łódzka, czy Filharmonia Śląska. Wystąpiła na żywo w programie TVP "Świat się kręci". W 2016 roku jako solistka zagrała razem z orkiestrą symfoniczną w Filharmonii Świętokrzyskiej. Brała udział w Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym w Grudziądzu, Ogólnopolskim Festiwalu Skrzypcowym w Kielcach, a takżeOgólnopolskim Forum Młodych Instrumentalistów w Rybniku. Wreszcie w czerwcu 2015 roku ukończyła kurs mistrzowski w klasie wybitnego pedagoga prof. Marcina Baranowskiego. Przed Wami 19-letnia Zuzanna Gajos. Uczennica klasy II liceum w Kielcach oraz klasy V – skrzypce w Państwowej Szkole Muzycznej II st. w Kielcach.

Oto nasza nowa stypendystka! 

Wielki talent wspomaga ciężką, tytaniczną wręcz pracą. Droga, którą obrała wymaga ogromnego poświęcenia, ale również dużych nakładów finansowych. Jako Fundacja postanowiliśmy wesprzeć Zuzannę w jej artystycznym rozwoju.

 

Materiał promocyjny został sfinansowany ze środków finansowych pochodzących z 1% podatku dochodowego od osób fizycznych. Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu PITax.pl dla OPP.
Wszelkie prawa zastrzeżone Fabryki Marzeń 2015