Aktualności

Mikołajkowy prezent dla Kasi

Mikołajkowy prezent dla Kasi

9 grudnia 2016

Kasia to 17-letnia piękna i uzdolniona dziewczyna. Jest uczennicą II klasy liceum o profilu biologiczno-chemicznym. Marzy o tym, by w przyszłości zostać lekarzem. Obecnie, obok nauki w szkole, pomaga też jako wolontariusz w Caritas Polska oraz udziela młodszym i starszym dzieciakom korepetycji z języka angielskiego oraz matematyki. Prawda, że robi wrażenie? Dodatkowo ostatnio postanowiła zostać również wolontariuszem naszej Fundacji!

Młodą jeszcze dziewczynę, a także jej siostrę, samotnie wychowuje ich mama. Pani Justyna ma świadomość, że posiada bardzo zdolne córki i z całych sił stara się zapewnić im lepszą przyszłość. Nie na wszystko jednak ją stać. Kasia od jakiegoś czasu marzyła o nowym komputerze, który pomógłby jej zarówno w nauce, jak i w jej aktywnościach społecznych. I tak, dzięki naszej akcji, udało się znaleźć darczyńcę!

Kasia otrzymała swój Mikołajkowy prezent!

Materiał promocyjny został sfinansowany ze środków finansowych pochodzących z 1% podatku dochodowego od osób fizycznych. Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu PITax.pl dla OPP.
Wszelkie prawa zastrzeżone Fabryki Marzeń 2015