Aktualności

Lepsza przyszłość kolejnej fantastycznej rodziny

Lepsza przyszłość kolejnej fantastycznej rodziny

6 października 2017

Ta historia to opowieść o tragedii, miłości i nadziei na przyszłość... Gdy panu Piotrowi zmarła żona, został sam z dwójką małych dzieci, w tym jednym wymagającym stałej opieki, ze względu na astmę.

Do centrum rehabilitacyjnego, w którym pan Piotr przebywał z dzieckiem, trafiła również pani Małgorzata z Piekar Śląskich z dwójką swoich dzieci. Wcześniej przeżyła koszmar zakończony rozwodem z mężem.

To właśnie w tej placówce rozpoczęła się piękna historia połączenia dwóch niepełnych rodzin, zakończona ślubem i pojawieniem się piątego, wspólnego dziecka. Jedynym problemem pozostawało miejsce zamieszkania. Stary dom, odziedziczony przez panią Małgorzatę, wymagał generalnego remontu, na który rodzina nie miała środków.

To w tym momencie w życiu tych ludzi pojawiła się nasza Fundacja. Udało nam się wyposażyć i odnowić dwie łazienki. A teraz z dumą patrzymy jak buduje się lepsza przyszłość kolejnej fantastycznej rodziny!

Materiał promocyjny został sfinansowany ze środków finansowych pochodzących z 1% podatku dochodowego od osób fizycznych. Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu PITax.pl dla OPP.
Wszelkie prawa zastrzeżone Fabryki Marzeń 2015