Aktualności

Janowiczki koło Racławic, listopad 2014

Janowiczki koło Racławic, listopad 2014

2 lutego 2015

Pomoc rodzinie w Janowiczkach zaczęto nie od pokoju, ale od łazienki i instalacji ogrzewania w domu, bo zbliżała się zima, a w domu było bardzo zimno. Wcześniej jedynym systemem ogrzewania był piec typu koza, który na zimę stawał w pokoju, w którym mieszka Agnieszka z Oliwką i ich mama. Oliwka jest dzieckiem chorym i wymaga specjalnych warunków, a temperatury około 16 stopni w zimie nie wpływały dobrze na zdrowie dzieci. Dlatego ciepło dla 9-letniej Agnieszki i 7-letniej Oliwii podarowało Małopolskie Zrzeszenie Muaythai Raczadam Kraków. Dzięki tej firmie zakupiony został piec i inne materiały potrzebne do wykonania instalacji.

Karolina zaoferowała urządzenie i wyposażeniem łazienki w materiały i meble marki Cersanit. Na podłodze w kuchni położona została deska  barlinecka podarowana przez firmę Barlinek.

Materiał promocyjny został sfinansowany ze środków finansowych pochodzących z 1% podatku dochodowego od osób fizycznych. Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu PITax.pl dla OPP.
Wszelkie prawa zastrzeżone Fabryki Marzeń 2015