Aktualności

Graliśmy w Wielkiej Orkiestrze

Graliśmy w Wielkiej Orkiestrze

11 stycznia 2016

Wspomogliśmy WOŚP

Włączyliśmy się aktywnie do 24 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nasza wolontariuszka Ewa Siuda, której towarzyszyli Emilka i Szymon, zebrała podczas niedzielnej kwesty 1700 zł. To bardzo dobry rezultat, zwłaszcza jak na debiut. W Galerii Echo licytowano także nasze fanty: statuetkę za osiągnięcia sportowe Michała Sołowowa (poszła za 110 zł, to drugi wynik licytacji) oraz albumy rajdowe Cersanit Rally Team, kalendarze z dedykacją dla WOŚP Rafała Sonika, a także kalendarze i kubki Barlinka.

Łącznie orkiestrę w Galerii Echo wspomogliśmy kwotą 8 tys. złotych. To oczywiście pieniądze mieszkańców Kielc i regionu, którzy kolejny raz pokazali, że mają dobre serca przekazując datki na  chore dzieci i seniorów.

O nas także w relacji „Echa Dnia”: http://www.echodnia.eu/swietokrzyskie/wiadomosci/kielce/art/9274440,24-final-wosp-w-galerii-echo-w-kielcach-gwiazdy-licytowaly-i-spiewaly-wideo,id,t.html

Materiał promocyjny został sfinansowany ze środków finansowych pochodzących z 1% podatku dochodowego od osób fizycznych. Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu PITax.pl dla OPP.
Wszelkie prawa zastrzeżone Fabryki Marzeń 2015