Aktualności

Finał remontu w mieszkaniu Pani Anny opiekującej się wnukami

Finał remontu w mieszkaniu Pani Anny opiekującej się wnukami

15 marca 2018

O sytuacji rodziny dowiedzieliśmy się od pracowników Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Oświęcimiu. Mieszkanie Pani Anny i jej męża wymagało gruntownego remontu, szczególnie będąca w fatalnym stanie łazienka. 14-letni Olaf i 13-letni Paweł mieli jeden wspólny pokój. Chłopcy spali na piętrowym łóżku, ich przestrzeń była bardzo ograniczona. Co jednak budujące, pomimo tych niełatwych warunków i bagażu życiowych doświadczeń, bracia pełni są energii oraz pozytywnych emocji.

A to nastawienie po wielkim finale tylko się wzmocniło. Do użytku oddaliśmy zarówno odnowiony pokój chłopców, jak i wyremontowaną łazienkę. Pomieszczenia są teraz dużo bardziej przyjazne i funkcjonalne. Fajnie w nich przebywać.

Finał i wspólny sukces uczciliśmy tortem od naszego partnera Piekarnia Pod Telegrafem, dodatkowo koszulki na tę okoliczność przekazał chłopcom znany youtuber Rezigiusz. Ogromne wsparcie w przeprowadzeniu remontu otrzymaliśmy od firmy SynthosCersanit Polska po raz kolejny przekazał nam materiały do wyposażenia łazienki, natomiast elementy wystroju otrzymaliśmy od Homla. Dodatkowo nasi partnerzy z Multikurs.pl - języki obce online zapewnili braciom 6-miesięczny dostęp do platformy nauki języków obcych.

Dziękujemy! W imieniu swoim, jak i całej rodziny Pani Anny 

Materiał promocyjny został sfinansowany ze środków finansowych pochodzących z 1% podatku dochodowego od osób fizycznych. Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu PITax.pl dla OPP.
Wszelkie prawa zastrzeżone Fabryki Marzeń 2015