Aktualności

Dzień Dziecka w Zakrzówku

Dzień Dziecka w Zakrzówku

1 czerwca 2017

Karolina Sołowow, przewodnicząca Fundacji "Fabryki Marzeń", odwiedziła podopieczną rodzinę z Zakrzówka. Historia Pani Edyty i jej czwórki dzieci jest poruszająca. Kobieta po śmierci męża została sama z małymi dzieci. W wychowaniu najmłodszych pomagała jej jedynie 73-letnia teściowa. Jednak mimo to, każdego dnia walczyła, aby stworzyć nowy, lepszy dom dla swojej rodziny. Pani Edycie pomagała rodzina, sąsiedzi, ludzie dobrej woli aż wreszcie pojawiła się nasza Fundacja. Przekazaliśmy już materiały budowlane na wykończenie łazienki, styropian na ocieplenie ścian i poddasza, a także płytki do przedpokoju i kuchni. To nie koniec naszej pomocy! Z Panią Edytą i jej rodziną spotkała się Karolina Sołowow. Dzieciaki dostały od nas upominki na Dzień Dziecka oraz zapewnienie, że nie opuścimy ich aż do końca całego remontu. W Zakrzówku jest jeszcze wiele do zrobienia, żeby dzieci mogły wprowadzić się do nowego domu.

Dziękujemy wszystkim pracownikom firm, z którymi na co dzień współpracujemy. Barlinek Drewno ForeverRoveseNexterioSklepy KomfortKomfort ŁazienkiHomlaNorth Food Polska S.A., Columbus Pro. To dzięki Wam i Waszemu zaangażowaniu na twarzach tych dzieciaków zagościł uśmiech!

Fot. Echo Dnia Radomskie

Materiał promocyjny został sfinansowany ze środków finansowych pochodzących z 1% podatku dochodowego od osób fizycznych. Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu PITax.pl dla OPP.
Wszelkie prawa zastrzeżone Fabryki Marzeń 2015