Aktualności

Dzięki wielu ludziom wielkich serc kolejna rodzina zamieszka w ciepłym i przytulnym domu

Dzięki wielu ludziom wielkich serc kolejna rodzina zamieszka w ciepłym i przytulnym domu

4 lutego 2019

Dochód z VI Balu Charytatywnego w Hotelu Senator w Starachowicach przeznaczony zostanie na generalny remont mieszkania rodziny państwa Mileny i Karola. Rodziców piątki zdrowych, zadbanych, uśmiechniętych dzieciaków.

17-letni Adrian, 16-letnia Natalia, 14-letni Jakub, 7-letni Aleksander oraz półroczny Antoś mieszkają ze swoimi rodzicami w domu o powierzchni 52 metrów kwadratowych, którego właścicielem pozostaje Gmina Starachowice. Ale zanim tutaj dotarli, wielokrotnie się przeprowadzali. Nie mogli znaleźć swojego miejsca. Teraz mają nadzieję, że zostaną tu na dłużej.

Póki co, dom znajduje się jednak w fatalnym stanie. Ściany pokryte są grzybem, a budynek jest nieocieplony. Stary, mały piecyk musi wystarczyć za całościowe ogrzewanie. W najgorszym stanie znajduje się ulokowana w piwnicy łazienka. To zimne, wilgotne, surowe pomieszczenie, z odpadającymi ścianami i tynkiem. Co ważne, w pracach remontowych chętnie udział weźmie pan Karol i - jak sam podkreśla - chce, aby pomogli mu także chłopcy.

"Rodzina nie ma wygórowanych oczekiwań. Chcą po prostu żyć bezpiecznie i zdrowo". Tym dzieciakom i tym rodzicom warto to umożliwić!

Materiał promocyjny został sfinansowany ze środków finansowych pochodzących z 1% podatku dochodowego od osób fizycznych. Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu PITax.pl dla OPP.
Wszelkie prawa zastrzeżone Fabryki Marzeń 2015