Aktualności

Dzieci wróciły do mamy. Finał projektu

Dzieci wróciły do mamy. Finał projektu "Łączymy rodzinę"!

26 listopada 2018

Kilkanaście dni temu na dobre odzyskała swoich synów. W środę w Jej mieszkaniu miał miejsce finał remontu, który wraz z wieloma partnerami, prowadziliśmy od miesięcy. Ostatnie tygodnie to dla Pani Danuty z Łodzi okres radości i powrotu do normalności. Tak wyczekiwany po burzach i niepokojach ostatnich lat…

Historia Pani Danuty to opowieść o utracie i tęsknocie, ale także o nadziei na lepsze jutro. To opowieść o kobiecie, która wiele przeszła, ale nigdy się nie poddała. To opowieść, którą ostatecznie udało nam się zakończyć wielkim happy endem. 

Podczas uroczystego, środowego finału projektu "Łączymy rodzinę" towarzyszyli nam: Fundacja DOM Dbamy O MłodychHabitat for Humanity Poland, wiceprezydent Łodzi Krzysztof Piątkowski, Dyrektor Mops w Łodzi Piotr Rydzewski oraz lokalne i ogólnokrajowe media: POLSATpolsatnews.plNOWA TVtvp.infoTeleexpress TVPRadio ESKA, a także RADIO VOX.

Za zaangażowanie w cały projekt dziękujemy niezawodnym partnerom: Cersanit PolskaPURMO, Procter and Gamble Polska, CaparolOSHEERezistyleJ&JOY PolskaLa Baguette oraz Piekarnia Pod Telegrafem. Bez Was to wszystko, co udało się zrobić w Łodzi, nie byłoby możliwe! 

Materiał promocyjny został sfinansowany ze środków finansowych pochodzących z 1% podatku dochodowego od osób fizycznych. Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu PITax.pl dla OPP.
Wszelkie prawa zastrzeżone Fabryki Marzeń 2015