Aktualności

"Czasem wygrywasz, a czasem się uczysz – dla nastolatków"- warsztaty z rozowju osobistego

29 kwietnia 2019

Jak porażki przekuwać w sukcesy, jak być odpornym na niepowodzenia, wreszcie jak nie przejmować się przykrymi zdarzeniami losu. O tym wszystkim Andrzej Załucki, prezes Fundacji Fabryki Marzeń, opowiadał młodzieży podczas zajęć zorganizowanych w ramach Global Youth Initiative w Zespole Szkół Społecznych w Kielcach. W spotkaniu, podzielonym na trzy grupy wiekowe, uczestniczyło prawie 100 osób! 

Andrzej Załucki swoje warsztaty oparł na prezentacji "Czasem wygrywasz, a czasem się uczysz – dla nastolatków". Amerykańskie przykłady i inspiracje uzupełnił polskimi: historiami Borysa Szyca oraz Karola Bieleckiego. Uczestnicy zajęć mieli także okazję dowiedzieć się, jak skutecznie dokonać wyboru przyszłego zawodu, tak by spełniał on ich oczekiwania i marzenia o dorosłym życiu.

Na zakończenie uczniowie otrzymali certyfikaty uczestnictwa w warsztatach, a szkolna biblioteka - egzemplarz książki John C. Maxwell.

Więcej o całej inicjatywie Global Youth i ideach jakie za nią stoją, Andrzej Załucki opowiedział w rozmowie w TVP3 Kielce. Zapraszamy do obejrzenia

https://kielce.tvp.pl/42351530/coaching-i-warsztaty-rozwoju-osobistego-dla-dzieci-te-zajecia-moga-byc-zrodlem-inspiracji?fbclid=IwAR1Asn0D_Z0eOivLxaPQepsU3agPP0TIJpE29XF-uh6U8MeUUCyvEYtN_cg

 

Materiał promocyjny został sfinansowany ze środków finansowych pochodzących z 1% podatku dochodowego od osób fizycznych. Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu PITax.pl dla OPP.
Wszelkie prawa zastrzeżone Fabryki Marzeń 2015