Aktualności

Chcecie poznać przykład prawdziwego, domowego bohatera?

Chcecie poznać przykład prawdziwego, domowego bohatera?

30 maja 2018

Chcecie poznać przykład prawdziwego, domowego bohatera?
Przed Wami Pan Zbigniew. Głowa pięcioosobowej rodziny z Zakrzówka. Człowiek, który pomimo uciążliwej choroby, codziennie walczy dla swoich najbliższych o lepszą przyszłość. Fundacja "Fabryki Marzeń" po raz kolejny zawitała do Zakrzówka.

Mama Aneta, wspomniany Tata Zbigniew oraz trzech świetnych chłopaków: Kuba (15 lat), Paweł (13 lat) i malutki Filip (11 miesięcy). Pięć osób mieszkających wspólnie w małym, nieocieplonym, zagrzybionym domu bez łazienki. Pięć osób mieszkających w jednym pokoju…

Warunki są fatalne. Dzieciaki często chorują z powodu panującej w domu pleśni. Na poprawę jakości, a także na rozbudowę pomieszczeń, rodzina nie posiada jednak wystarczającej ilości środków. Dodatkowo Pan Zbigniew z powodu swojej choroby, trzy razy w tygodniu musi pojawiać się w szpitalu. Pomimo tego mężczyzna nie poddaje się. Pracuje dorywczo, a jednocześnie, z pomocą dwóch synów - remontuje dom.

Teraz będzie nas więcej. Fundacja "Fabryki Marzeń", wraz z partnerami, objęła rodzinę swoją opieką. Trzymajcie kciuki!

Materiał promocyjny został sfinansowany ze środków finansowych pochodzących z 1% podatku dochodowego od osób fizycznych. Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu PITax.pl dla OPP.
Wszelkie prawa zastrzeżone Fabryki Marzeń 2015