Aktualności

Bal otwartych serc w Starachowicach!

Bal otwartych serc w Starachowicach!

15 lutego 2018

V Bal Charytatywny w Starachowicach zapadnie w naszej pamięci na bardzo długo! Poznaliśmy wielu ludzi o wspaniałych, otwartych na dobro sercach. To dzięki Wam i Waszemu wsparciu impreza okazała się takim sukcesem!

Dzięki zebranym funduszom będziemy mogli zmienić życie dwóch potrzebujących rodzin ze Starachowic.

"Ci ludzie naprawdę zasługują na naszą i Państwa pomoc. Dziękujemy za tak ogromne wsparcie", podsumowała wszystko obecna na balu Karolina Solowow.

Dziękujemy za otrzymane na aukcje fanty. Przekazali je: Rafał SonikKrystyna JandaGrzegorz Sajor, Marcin Marcok, Sławomir StachuraRadosław WasiakKarol BieleckiRenata CzarnkowskaKonrad SmugaUrszula WróblewskaMarek Wawro, Zbigniew Nidzgorski, Jolanta Anna MadiouryMonika Lichota, Stanisław Sitek, Jarosław OlechDariusz WojciechowskiJacek KowalczykKamila DreznoPatryk KucharczykBiznes Klub Malowany Szminką, PlanCrew, oraz Uzdrowisko Busko-Zdrój S.A.

Gorące podziękowania także za wspaniałą organizację i pomoc w przeprowadzeniu balu! Wsparli nas: Anna PająkFilip Prokop, Artur Pająk,Marek Materek, Paulina Chylewska, Katarzyna Zawadzka, Karolina Rozkwitalska, Mariola Bujak, Beata Wentura oraz zespół muzyczny OIOM COVER BAND.

Fot. Sławomir Sijer/ Echo Dnia

Materiał promocyjny został sfinansowany ze środków finansowych pochodzących z 1% podatku dochodowego od osób fizycznych. Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu PITax.pl dla OPP.
Wszelkie prawa zastrzeżone Fabryki Marzeń 2015