Aktualności

Ania Dąbrowska - muzyczna pasja dziewczyny z mukowiscydozą

Ania Dąbrowska - muzyczna pasja dziewczyny z mukowiscydozą

6 kwietnia 2018

Ania ma raptem 13 lat, a na swoim koncie już m.in. występ w Krajowych Eliminacjach do Eurowizji Junior, 7. lokatę w prestiżowym europejskim notowaniu Junior Second Chance oraz udział w programie TVP ABC "Petersburski Music Show". Ponadto zdążyła już dzielić jedną scenę z Halinką Młynkovą, Justyną Steczkowską, Andrzejem Piasecznym, Grzegorzem Hyży, Anią Wyszkoni i Marią Sadowską, a z Mietkiem Szcześniakiem nagrała teledysk do piosenki "Jeden jest świat". 

Dziewczyna śpiewa od pierwszej klasy szkoły podstawowej. Śpiew jest jej wielką pasją, sprawia jej niesamowitą radość i pomaga znosić codzienne trudności związane z wielogodzinną rehabilitacją i trudami częstych operacji. Uczestniczka i laureatka wielu festiwali międzyszkolnych, gminnych, powiatowych, wojewódzkich, ogólnopolskich oraz miedzynarodowych.

A to wszystko, walcząc na co dzień z nieuleczalną chorobą, znaną jako mukowiscydoza.

Przed Wami Ania Dąbrowska, nasza nowa stypendystka. Dziewczyna, która swoją pasją, optymizmem, energią i determinacją jest w stanie zarazić każdego! 

Zapraszamy wszystkim do poznania Ani bliżej, zaglądając na jej bloga TUTAJ

 

 

Materiał promocyjny został sfinansowany ze środków finansowych pochodzących z 1% podatku dochodowego od osób fizycznych. Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu PITax.pl dla OPP.
Wszelkie prawa zastrzeżone Fabryki Marzeń 2015