Aktualności

Ziemowit Świtalski ma swoje ambicje

Ziemowit Świtalski ma swoje ambicje

12 marca 2018

Ziemowit Świtalski ma swoje ambicje. Ambicje poparte ogromną pracowitością i wielkim talentem. 16-letni pianista z Sosnowca jest uczniem Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych II st. im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Już teraz ma na swoim koncie wiele istotnych sukcesów. Ziemowit jest m.in. laureatem Międzynarodowego Forum Pianistycznego "Bieszczady bez granic" w Sanoku, gdzie zdobył Nagrodę Artystyczną Elżbiety i Krzysztofa Pendereckich. Ponadto wyróżniany był też na Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym "Virtuosi per Musica di Pianoforte" w Usti nad Łabą (III nagroda w 2015 roku) oraz podczas Ogólnopolskiego Konkursu Pianistycznego im. F. Chopina w Turznie (I nagroda w 2015 roku).

Droga, którą obrał Ziemowit wymaga poświęceń, ale i finansowych nakładów. Na wykształcenie muzyka składa się wiele różnych kosztów. Dlatego tak istotne będzie wsparcie, które właśnie otrzymał. W ramach środków z funduszu świątecznego naszych partnerów z Grant Thornton (Kariera), chłopak uzyskał wsparcie finansowe na "rozwój muzycznej pasji". A to wszystko dzięki głosom klientów firmy, którzy tłumnie wzięli udział w całej akcji ;)

Ziemowit będzie mógł jeszcze bardziej oddać się muzyce i rozwojowi swojego talentu. Więcej o samej inicjatywie firmy Grant Thornton dowiecie się klikając tutaj: https://www.facebook.com/GrantThorntonPL/posts/1685164531529629

Wszelkie prawa zastrzeżone Fabryki Marzeń 2015