Aktualności

Śpiew klasyczny to życiowa pasja Kasi Ignatowicz

Śpiew klasyczny to życiowa pasja Kasi Ignatowicz

6 marca 2019

Kasia Ignatowicz to absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej II st. na wydziale wokalnym. Kolejna niezwykle utalentowana osoba, którą objęliśmy naszym programem stypendialnym.

Śpiew klasyczny to jej życiowa pasja. Kasia od najmłodszych lat występuje na scenie, a dodatkowo komponuje też własne utwory operowe. W języku hiszpańskim, dodajmy! I to nie wszystko.

Dziewczyna jest także solistką w jednym z zespołów ludowych, a także uprawia taniec w ZPiT Krakowiacy. Muzyka to, po prostu, jej powołanie.

Uzyskane stypendium pozwoli Kasi na spełnienie jej największych marzeń: realizacji profesjonalnych nagrań autorskich z wideoklipami, a także udziału w warsztatach, kursach, konsultacjach oraz konkursach w Polsce i za granicą.

Dodajmy, że Kasia uzyskała wsparcie finansowe na "rozwój muzycznej pasji" w ramach środków z funduszu świątecznego zorganizowanego przez naszych partnerów z Grant Thornton (Kariera). A to wszystko dzięki głosom klientów firmy, którzy bardzo licznie wzięli udział w całej akcji. To już trzeci raz, kiedy możemy liczyć na ich wsparcie. ❤️

Materiał promocyjny został sfinansowany ze środków finansowych pochodzących z 1% podatku dochodowego od osób fizycznych. Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu PITax.pl dla OPP.
Wszelkie prawa zastrzeżone Fabryki Marzeń 2015